لوله بازکنی تهرانپارس

امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 5 از 5 (از 42 رای)
امتیاز شما :
لوله بازکنی تهرانپارس خدمات فنی آریا با بیش از نیم قرن تجربه در امر لوله بازکنی تمام مناطق شمال تهران با بهترین دستگاه های لوله بازکنی تمام اتوماتیک در تمام محدوده های فشم، لوله بازکنی لواسان، پاسداران و دیگر مناطق غرب تهران در خدمت شما عزیزان می باشد.

تنها کافیست به وب سایت خدمات فنی آریا مراجعه کنید یا با شماره 09127695090 تماس حاصل کنید تا تمام خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی خود در محدوده تهرانپارس با کمترین میزان خسارت به محیط، به صورت شبانه روزی و فوری انجام شود. خدمات فنی آریا با ارسال نیروهای متخصص و مجرب به محل مورد نظر شما در منطقه تهرانپارس تهران در کوتاهترین زمان و با قیمت مناسب به رفع مشکلات شما در خصوص لوله بازکنی یا چاه بازکنی، و همینطور انجام خدماتی چون تخلیه چاه در خدمات شما عزیزان می باشد.

لیست خدمات لوله بازکنی آریا در محدوده تهرانپارس تهران

شرکت لوله باز کنی آریا با ارائه خدمات لوله بازکنی در تهرانپارس تهران خدمت رسانی می‌کند. برخی از خدمات لوله بازکنی منطقه شرق تهران شامل موارد زیر می باشد:

 • باز کردن لوله حمام
 • باز کردن لوله های اصلی ساختمان
 • باز کردن لوله سینک ظرفشویی
 • باز کردن لوله توالت ایرانی
 • باز کردن لوله توالت فرنگی
 • باز کردن تمام لوله های چدن قدیمی
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های پیشرفته
 • خارج کردن وسایل قیمتی نظیر گوشی، طلا و ... از چاه
 • باز کردن لوله های داخل سیفون لوله فاضلاب، داخل توالت ایرانی و فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله ها و اتصالات درون آشپزخانه، حمام ها، سرویس های بهداشتی، موتورخانه ها

لوله بازکنی در منطقه تهرانپارس تهرانلوله بازکنی شرق تهران در منطقه تهرانپارس

آشنایی با مزایای لوله بازکنی با فنر

بسیاری از شهروندان همواره با معضلی به نام باز کردن لوله و تخلیه فاضلاب دست و پنجه نرم می کنند. از همین رو یکی از روش های پر کاربرد جهت لایروبی لوله ها، لوله باز کنی با فنر نام دارد. در این مقاله با مزایای لوله بازکنی با فنر بیشتر آشنا خواهید شد و اطلاعاتی را هر چند به صورت مختصر و مفید در خصوص این روش با شما در میان خواهیم گذاشت؛ با ما تا پایان این متن همراه باشید.

منظور از لوله باز کنی با فنر چیست؟

استفاده از فنر لوله بازکنی یکی از ابزارهای کاربردی جهت لایروبی و از بین بردن جرم درون لوله های فاضلاب است که این فنر فولادی با انعطاف پذیری بالای خود کار را برای افراد بسیار راحت تر کرده است. به طور کلی می توان گفت که همواره دو روش برای باز کردن لوله ها که بنا بر هر دلیل نظیر ریختن مواد غذایی و .... دچار گرفتگی شده ، وجود دارد. روش شیمیایی که استفاده از موادی مایع و یا اسید لوله باز کن که برای پاک کردن چربی ها و ... به کار گرفته می شود. اما روش فیزیکی نظیر لوله باز کنی با فنر زمانی کاربرد دارد که لوله ها بنا به دلایلی نظیر تجمیع رسوبات فاضلاب و یا ریختن موادی مانند سیمان و … در حین بنا کاری و بازسازی دچار گرفتگی شده باشند. 

مزایای استفاده از فنر برای لوله بازکنیمزایای استفاده از فنر برای لوله بازکنی

مزایای لوله بازکنی با فنر

لوله باز کنی با فنر یکی از راحت­ترین و سریعترین روش­های مکانیکی برای رفع گرفتگی رسوبات است که به صورت دستی یا گاهی با استفاده از یک ماشین دریل، فنر مارپیچ مانندی از جنس فولاد را به صورت رفت و برگشتی وارد لوله کرد تا رسوبات و مواد که باعث گرفتگی لوله شده اند، برطرف گردد. مزایای لوله بازکنی با فنر، بدون شک نسبت به استفاده از مواد شیمیایی بهتر است؛ چرا که هم به محیط زیست آسیب کمتر وارد شده و هم در صورت پوسیدگی لوله ها خسارات به بار نمی آورد. در این قسمت به مهمترین مزایای لوله بازکنی با فنر بیشتر آشنا خواهید شد:

 • رفع گرفتگی لوله ها در مدت زمانی اندک
 • کثیف کاری کمتر محیط
 • قدرت بالا در لایروبی و جرم زدایی جداره های لوله ها
 • مسافت و برد بالای دستگاه لوله بازکنی با فنر
 • بکارگیری فنری مستحکم از جنس فولاد و انعطاف پذیر
 • انواع سر فنر با کاربردهایی خاص نظیر سر فنر چاقویی، سر نیزه، اسیدی و ....

و...

نکات ضروری به هنگام استفاده از لوله بازکنی با فنر

اگرچه مزایای لوله بازکنی با فنر بر کسی پوشیده نیست ولی دقت داشته باشید که بکارگیری این روش بدون مهارت و تخصص لازم هنگام استفاده می تواند آسیب ها و خسارات غیر قابل جبرانی به شما وارد کند. بر همین اساس هنگام استفاده از فنر برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب بخاطر نوک تیز آن نهایت احتیاط و دقت را به عمل آورده تا به خود و لوله ها آسیبی وارد نکنید. همچنین برای پیشگیری از بریدگی دست خود حتما از دستکش استفاده کرده و بهتر است که انجام این کار را به افراد ماهر و متخصص در این حوزه بسپارید. از سویی دیگر دقت داشته باشید که برای باز کردن لوله های مکان های مختلف باید به نوع فنر و سر آن دقت شود؛ چرا که هر فنری برای کاربردی خاص تهیه شده است.

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید