لوله بازکنی پاسداران

امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 5 از 5 (از 42 رای)
امتیاز شما :

لوله بازکنی پاسداران خدمات فنی آریا با بیش از نیم قرن تجربه در امر لوله بازکنی تمام مناطق شمال تهران با بهترین دستگاه های لوله بازکنی تمام اتوماتیک در تمام محدوده های فشم، لوله بازکنی لواسان، تهرانپارس و دیگر مناطق غرب تهران در خدمت شما عزیزان می باشد.

تنها کافیست به وب سایت خدمات فنی آریا مراجعه کنید یا با شماره 09127695090 تماس حاصل کنید تا تمام خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی خود در محدوده پاسداران با کمترین میزان خسارت به محیط، به صورت شبانه روزی و فوری انجام شود. خدمات فنی آریا با ارسال نیروهای متخصص و مجرب به محل مورد نظر شما در منطقه پاسداران تهران در کوتاهترین زمان و با قیمت مناسب به رفع مشکلات شما در خصوص لوله بازکنی یا چاه بازکنی، و همینطور انجام خدماتی چون تخلیه چاه در خدمات شما عزیزان می باشد.

لیست خدمات لوله بازکنی آریا در محدوده پاسداران تهران

شرکت لوله باز کنی آریا با ارائه خدمات لوله بازکنی در پاسداران تهران خدمت رسانی می‌کند. برخی از خدمات لوله بازکنی منطقه شرق تهران شامل موارد زیر می باشد:

  • باز کردن لوله حمام
  • باز کردن لوله های اصلی ساختمان
  • باز کردن لوله سینک ظرفشویی
  • باز کردن لوله توالت ایرانی
  • باز کردن لوله توالت فرنگی
  • باز کردن تمام لوله های چدن قدیمی
  • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های پیشرفته
  • خارج کردن وسایل قیمتی نظیر گوشی، طلا و ... از چاه
  • باز کردن لوله های داخل سیفون لوله فاضلاب، داخل توالت ایرانی و فرنگی
  • رفع گرفتگی لوله ها و اتصالات درون آشپزخانه، حمام ها، سرویس های بهداشتی، موتورخانه ها

لوله بازکنی در منطقه پاسداران تهرانلوله بازکنی شرق تهران در منطقه پاسداران

لوله کشی کولر گازی به چه صورت انجام می شود؟

نحوه لوله کشی کولر گازی از جمله مواردی است که در نصب کاربردی و بدون عیب یک کولر گازی از اهمیت بالایی برخوردار است. در کولر گازی دو تکه که اسپیلت یا کولر گازی دیواری نامیده می شود، به طور معمول لوله کشی به روش توکار انجام می شود. اگر شما نیز برای تهویه مطبوع خانه خود به دنبال بهترین گزینه هستید و می خواهید با لوله کشی توکار کولر گازی در ساختمان آشنایی بیشتری پیدا کنید، در این مقاله با ما همراه باشید.

لوله کشی کولر گازی

لوله‌های مورد استفاده برای لوله‌ کشی توکار کولر گازی از نوع مسی می باشند زیرا توانایی انتقال مطلوب گاز، خمکاری راحت، امکان تعمیر و جوشکاری و شرایط راحت به اتصالات برنجی را فراهم می کند. همچنین لوله های مسی از مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و سولفاته شدن برخوردار می باشد.

نحوه لوله کشی گازینحوه لوله کشی گازی

نحوه لوله کشی کولر گازی

 به دلیل حساسیت بالای لوله ها و قابلیت شکستن و له شدگی، لازم است تا نصاب در حین لوله کشی دقت و توجه لازم را بکار ببرد. مراحل لوله کشی کولر گازی عبارتند از:

سایز صحیح لوله ها: در ابتدا باید یک تکنسین متخصص به بازدید محل پرداخته تا با تشخیص مشخصات و قدرت کولر گازی، بتوانید لوله های مسی مناسب را خریداری و نصب نمایید.

عایق بندی: برای جلوگیری از جذب رطوبت، تمامی سطوح لوله ها را عایق بندی کرده و  هر ۵۰ سانتی متر عایق را با بست کمربندی به لوله محکم کرد.

مشخص نمودن مسیر لوله کشی توسط مجری لوله کشی تا با سایر تاسیسات ساختمان تلاقی نکند. مسیر لوله‌کشی کولرگازی از دو مسیر مجزا تشکیل می شود که یکی مسیر لوله‌های مسی و رابط دو پنل داخلی و خارجی و دیگری، مسیر لوله فاضلاب کولر گازی است. کولر‌های گازی قابلیت دریافت رطوبت هوا را داشته که موجب جمع شدن آب در دستگاه می شود و برای تخلیه این آب باید مسیری به نام مسیر لوله فاضلاب ساخته شود تا در حین لوله‌ کشی  این مسیر به سمت فاضلاب با لوله‌کشی مجزا منتهی شود. برای این کار، از لوله تک لایه یا پروپیلن با قطر 35 لوله و شیار سازی در دو جهت دیوار استفاده می شود.

یک شیار برای لوله ‌های مسی به سمت داکت برای انتقال این لوله ها به پنل خارجی که روی پشت بام است و یک مسیر به سمت لوله فاضلاب که با توجه به محل نصب کولر که عموما در نزدیکترین رایزر فاضلاب است، کشیده می ‌شود. لوله‌ های پروپیلن را متناسب با مسیر، در زیر کولر و لوله های مسی را در قسمت پشتی کولر تعبیه می کنند.

در ادامه باید به نصب لوله های مسی پرداخت. این لوله ها به شکل حلقه ای بوده و قابلیت پوشش دهی متراژ بالا، بدون نیاز به اتصال لوله جدید می باشند. در این مرحله ابتدا، عایق بندی و رد کردن لوله از مسیر انجام می شود.

نحوه لوله کشی کولر گازی: از مکان نصب کولر، لوله‌ کشی را  شروع نموده و لوله را به دیوار و یا هر تجهیز دیگری به غیر از تجهیزات گازی و یا برقی متصل نمایید. این کار را تا روی بام ادامه داده و با جداسازی یک تا دو متر از لوله، لوله را برش دهید. پس از پایان لوله‌کشی و اطمینان از نبود هرگونه نشتی، باید با یک لایه گچ لوله ها را پوشاند تا از مشکلات احتمالی محفوظ بماند.

لوله کشی کولر گازی چگونه انجام می شودلوله کشی کولر گازی چگونه انجام می شود

مشکلات احتمالی در لوله کشی کولر گازی

در صورت عدم رعایت نکات مهم در نحوه لوله کشی کولر گازی ممکن است مشکلاتی از این قبیل پیش بیاید:

* له شدن و شکستن لوله‌های مسی که از دیوار و انتهای کار بیرون گذاشته می ‌شوند.

* عدم همراستایی لوله درین و لوله‌ های مسی

* گرفتگی لوله درین و آبریزش از محل لوله

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید