لوله بازکنی اوشان فشم

در حال حاضر امتیازی برای این صفحه ثبت نشده است
امتیاز شما :

لوله بازکنی و چاه بازکنی فشم (میگون) که توسط شرکت خدمات فنی آریا انجام می شود، دارای بیش از نیم قرن تجربه در امر لوله بازکنی در تمام مناطق شرق تهران و در محدوده های لواسان، فشم، پاسداران، پیروزی و ... آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

تنها کافیست با شماره 09127695090 تماس گرفته و یا به وب سایت خدمات فنی آریا مراجعه کنید تا تمام خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی مورد نظر شما در محدوده فشم (میگون) با کمترین میزان خسارت به محیط، به صورت شبانه روزی و فوری انجام شود. این شرکت با ارسال نیروهای متخصص و مجرب به محل شما در منطقه اوشان فشم در کوتاهترین زمان و با قیمت مناسب به رفع مشکل شما در خصوص لوله بازکنی یا چاه بازکنی، و همنیطور انجام خدماتی چون تخلیه چاه در خدمت شما عزیزان می باشد.

لیست خدمات لوله بازکنی آریا در محدوده اوشان فشم (میگون) تهران

شرکت لوله باز کنی آریا با ارائه خدمات لوله بازکنی در اوشان فشم آماده ارائه هر یک از خدمات زیر می باشد:

 • باز کردن لوله حمام
 • باز کردن لوله های اصلی ساختمان
 • باز کردن لوله سینک ظرفشویی
 • باز کردن لوله توالت ایرانی
 • باز کردن لوله توالت فرنگی
 • باز کردن تمام لوله های چدن قدیمی
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های پیشرفته
 • خارج کردن وسایل قیمتی نظیر گوشی، طلا و ... از چاه
 • باز کردن لوله های داخل سیفون لوله فاضلاب، داخل توالت ایرانی و فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله ها و اتصالات درون آشپزخانه، حمام ها، سرویس های بهداشتی، موتورخانه ها

نحوه رفع بوی بد فاضلاب در ساختمان

رفع بوی بد فاضلاب در ساختمان در برخی موارد به یک معضل مهم تبدیل می شود و در برخی موارد راهکارهایی که برای این کار صورت می گیرد نتیجه نداده و بوی بد همچنان در ساختمان وجود دارد. غالبا ایجاد بوی بد فاضلاب در محیط ساختمان احساس بسیار ناخوشایندی را برای افراد ایجاد می کند و حتی می تواند آزاردهنده نیز باشد. اما این بوی بد از به چه دلیل ایجاد می شود؟ بهترین روش ها برای از بین بردن بوی بد فاضلاب در ساختمان کدامند؟

رفع بوی بد فاضلاب
رفع بوی بد فاضلاب در منطقه فشم در شرق تهران

شناسایی مکان ایجاد کننده بوی بد فاضلاب در ساختمان

غالبا بوی بد فاضلاب می تواند در بخش های مختلف ساختمان ایجاد شود اما در اغلب موارد افراد از 

 • بوی بد فاضلاب در طبقه اول

 • بوی بد فاضلاب در آشپزخانه

 • بوی بد ساختمان در توالت

 • بوی بد فاضلاب در توالت فرنگی

 • بوی بد فاضلاب در روشویی

 • بوی بد فاضلاب در حمام

شکایت دارند و به دنبال علت ایجاد این بوی نامطبوع هستند. اما در برخی موارد افراد امکان شناسایی مکان اصلی ایجاد کننده بوی بد فاضلاب را ندارند، پس قبل از هر اقدامی باید مطمئن شوید این بوی نامطبوع بیشتر از کدام ناحیه متصاعد می شود سپس برای از بین بردن آن اقدام نمایید. لازم است بدانید این بوی بد می تواند به دلایل گوناگونی ایجاد شود که اصلی ترین آنها در ادامه به مهمترین دلایل ایجاد بوی بد فاضلاب و نحوه رفع بوی بد فاضلاب در ساختمان می پردازیم.

علت بروز بوی بد فاضلاب در ساختمان

دلایل مختلفی برای بروز بوی بد فاضلاب در ساختمان وجود دارد به طور مثال در آشپزخانه ممکن از وجود چربی، مو و پسماندهای غذایی در لوله ها موجب رشد و تکثیر باکتری ها شده و این بوی بد را ایجاد کنند. در واقع اصلی ترین عامل ایجاد بوی بد فاضلاب در خانه، گازهای فاضلابی هستند که وقتی غلظت آنها بالا می رود این بوی بد با شدت بیشتری احساس می شود. از مهمترین دلایل ایجاد بود بد فاضلاب در خانه می توان به:

* ساختار بد لوله ها و عدم وجود آب در شتر گلویی لوله های فاضلاب

* انسداد لوله به دلیل وجود فضولات، موی زائد و دیگر مواد و اجسام دیگر

* پر شدن چاه فاضلاب و نشت آن به بیرون

* رسوب گرفتن لوله و گرفتگی آن

* نحوه رفع بوی بد فاضلاب در ساختمان

روش های خانگی در برخی موارد می تواند این بوی بد را از بین ببرد. بنابراین می توانید از روش های زیر برای از بین بردن بوی فاضلاب کمک بگیرید:

سرکه + جوش شیرین: برای این کار می توانید به مقدار مساوی جوش شیرین و سرکه را با هم ترکیب کنید و درون لوله فاضلاب بریزید، سعی کنید تا چند ساعت آب روی آن نریزید.

1 کیلو آهک + 10 لیتر آب: پس از درست کردن این ترکیب اجازه بدهید 3 تا 4 ساعت بگذرد سپس مواد را از صافی رد کرده و مایع به دست آمده را درون لوله بریزید.

1 پیمانه آبلیمو + 1 قاشق غذاخوری جوش شیرین: مواد را با هم ترکیب کرده و درون لوله بریزید. پس از یک تا دو ساعت آب سرد درون لوله بریزید.

در میان روش های خانگی باز کردن لوله فاضلاب و رفع بوی بد آن این روش ها موثر ترین هستند. اما اگر این روش ها برای شما موثر نبودند بهتر است از طریق خدمات لوله بازکنی و فنر لوله بازکنی برای باز کردن مجرای لوله فاضلاب اقدام کنید. در نهایت اگر باز هم تلاش های شما برای از بین بردن بوی بد فاضلاب نتیجه بخش نبود باید با کارشناسان متخصص در این زمینه تماس گرفته و از آنها برای روش های دیگر رفع بوی بد فاضلاب در ساختمان کمک بخواهید.

نحوه رفع بوی بد فاضلاببرطرف کردن بوی بد فاضلاب در منطقه اوشان فشم

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید