رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی

امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 5 از 5 (از 41 رای)
امتیاز شما :

👷 خدمات رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی فوری در تهران

ممکن برای شما پیش آمده باشد که با بوی بد در سرویس های بهداشتی مواجه شده باشید و قطعا برای هریک این سوال پیش آمده که چگونه می توان از شر این بوی بد خلاص شویم؟ همانطور که میدانید سرویس های بهداشتی منبعی برای تولید بوهای نامطبوع هستند و بسیار در تلاش بودید که این مشکل را برطرف نمایید. خدمات فنی آریا با چندین سال سابقه خدمت رسانی و تجربه در خدمات لوله بازکنی منازل و ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی، آمادگی خود را نسبت به انجام کلیه کارهای مربوط به لوله و چاه بازکنی، رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی به صورت 24 ساعته اعلام می دارد.

🔎 رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی در تهران با رعایت نکات بهداشتی در دوران کرونا

لوله بازکنی آریا با سابقه ای درخشان همواره سعی کرده است تابع قوانین باشد. با توجه به شیوع کرونا در کشور و تاکید وزارت بهداشت در رعایت نکات ایمنی و بهداشتی برای جلوگیری از پیشگیری و قطع زنجیره کرونا، مجموعه لوله بازکنی آریا، خود را موظف نموده است تا جهت حفاظت از مشتریان عزیز و کادر فنی مجموعه، کلیه نکات بهداشتی را جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در ارائه خدمات رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی فوری در تهران به صورت شبانه روزی رعایت نماید. نکات بهداشتی و ایمنی لوله بازکنی آریا عبارتند از:

 • کلیه کادر مجموعه در زمان های مشخص بررسی می شوند که ناقل ویروس کرونا نباشند.
 • کادر مجموعه موظف هستند در هنگام ورود به منزل مشتریان و حین انجام کار از ماسک و دستکش استفاده کنند.
 • تمامی تجهیزات مجموعه بهداشتی می باشد و هر بار دستگاه ضد عفونی و شسته می شود.
 • تمامی مراحل رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی 24 ساعته تهران در محیط حمام، آشپزخانه و سرویس بهداشتی با حداقل کثیف کاری انجام می گردد.
 • خدمات رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی فوری و در حداقل زمان انجام می شود تا سرویسکاران آریا بیش از حد در منزل شما حضور نداشته باشند.
 • نکات مهم ایمنی و بهداشتی به سرویسکاران توصیه شده است و آن ها موظف هستند تمام نکات را رعایت نمایند.

🔦 رفع بوی بد سرویس بهداشتی و چاه توالت فوری در تهران

برای از بین بردن بوی بد چاه توالت و سرویس بهداشتی اول باید علت را بیاید و سپس برای رفع آن اقدام کنید. این بو ناخوشانید میتواند به دلایل متنوعی رخ دهد. یکی از مهم ترین دلایل می تواند ناشی از گرفتگی لوله فاضلاب باشد که شما باید از یک متخصص لوله بازکنی برای رفع آن کمک بگیرد. دیگر علت های نشت بوی بد فاضلاب در محیط به شرح زیر است:

 • سیفون توالت
 • پر شدن چاه فاضلاب
 • فرسوده شدن چاه فاضلاب

رفع بوی فاضلاب منزل فوری با کمترین هزینهرفع بوی فاضلاب منزل فوری با کمترین هزینه 

📌 روش های برای از بین بردن بوی نامطبوع سرویس بهداشتی

1- استفاده از سیفون برای رفع بوی بد فاضلاب

یکی از دلایلی که باعث ایجاد بوی نامطبوع در فضای سرویس بهداشتی و همینطور خانه می شود، می توان به نبود نصب لوله های فاضلاب به صورت استاندارد اشاره کرد. سیفون هایی که در ظرفشویی یا سرویس بهداشتی استفاده می شوند استاندارد نبوده و دارای فضای خالی است که همین امر موجب نشت گاز از آنها می شود و بوی بدی را به شمام می رساند. پس به همین دلیل است که باید هنگام نصب سیفون دقت لازم را داشته و سیفونی خریداری کنید که گلویی آن به طور کامل از آب پر شده و هیچ گونه درزی جهت نشت گاز نداشته باشد. در چاه های فاضلاب گازهای سمی تولید می شود که به گاز فاضلاب شناخته شده اند و غلظت و درجه خفگی این گازها به عوامل مختلف و مواد ترکیبی موجود در داخل چاه فاضلاب بستگی دارد.

2- تمیز نگه داشتن سرویس بهداشتی با شستشو و نظافت مرتب

همانطور که در قبل تر هم گفتیم، نیمی از بوی بدی که از سرویس های بهداشتی به مشام می رسد، به دلیل نظافت نا صحیح و یا بلند مدت می باشد. باید این نکته را بدانید که سرویس های بهداشتی باید معمولا هر هفته دوبار نظافت شود. برای نظافت سرویس های بهداشتی و رهایی از بوی بد باید از ضد عفونی کننده ها در تمام محیط که شامل مواد شوینده می باشند استفاده کنید. همچنین باید ترمیم شکستگی و درزها که در دیوار و یا کف سرویس بهداشتی اتفاق افتاده است و همینطور بندکشی های لازم را در اسرع وقت انجام دهید.

3- استفاده از تهویه مناسب

بسیاری از باکتری ها در مجاورت با هوای تازه از بین می روند. پس اگر سرویس بهداشتی شما از قابلیت نصب فن یا وسیله ای شبیه به آن که به تهویه هوا کمک می کند، برخوردار است بهتر است از یکی از این موارد کمک بگیرید. این روش موجب می شود علاوه بر اینکه تهویه نامطبوع از بین میرود، بر روی سلامتی شما هم تاثیر مثبتی خواهد داشت. در برخی محیط ها امکان استفاده از تهویه نمی باشد؛ پس بهتر است در شرایط مناسب جهت گردش هوا و رفع بوی نامطبوع درب سرویس بهداشتی را باز بگذارید.
دیگر موارد مهم برای رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی، می توان به استفاده از اسپری خوشبو کننده در سرویس بهداشتی، استفاده از روغن های طبیعی و استفاده از خوشبو کننده خانگی برای بوی نامطبوع سرویس بهداشتی اشاره کرد. در صورتی که هیچ یک از موارد تاثیری بر روی بوی بد سرویس های بهداشتی تاثیری نداشتند، می توانید با خدمات فنی آریا تماس گرفته و از خدمات آنها بهره مند شوید.

🖇از بین بردن بوی بد فاضلاب با روش های خانگی

 • استفاده از جوش شیرین و سرکه برای رفع بوی بد سرویس بهداشتی
 • استفاده از جوش شیرین و نمک برای رفع بوی بد توالت
 • استفاده از جوش شیرین و آبلیمو برای رفع بوی بد فاضلاب
 • استفاده از مخلوط آب و آهک برای از بین بردن بوی بد دستشویی
 • استفاده از الکل برای رفع بوی بد سرویس بهداشتی

🛵 ارائه خدمات رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی سیار و شبانه روزی تهران

رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی 24 ساعته سیار آریا طبق قوانین تعریف شده موظف است، خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد و براساس فاکتور و تعرفه تعیین شده از سوی اتحادیه لوله بازکنی تهران هزینه ها را به مشتریان اعلام کند. کادر متخصص آریا از افراد متخصص و با تجربه تشکیل شد است که در زمینه رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی به صورت شبانه روزی با بهترین تجهیزات و در کم ترین زمان انجام می دهند.

📍 ارائه خدمات فنی سرویس بهداشتی فوری در تهران بدون سوء پیشینه

شرکت لوله بازکنی آریا خدمات خود را به صورت شبانه روزی و 24 ساعته انجام می دهد به همین علت انتخاب نیروهای فنی، به دلیل حضور در منزل شما مشتریان گرامی، برای ما بسیار مهم می باشد و ما کارد خود را از میان افراد دارای صلاحیت و بدون سوء پیشینه انتخاب می کنیم. تمام کادر فنی رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی ارزان تهران با اخلاق و کاملا قابل اعتماد می باشند و هدف آن ها جلب رضایت، انجام خدمات و دستورات برای شما مشتریان گرامی می باشد.

روش های از بین بردن بوی نامطبوع سرویس بهداشتیروش های از بین بردن بوی نامطبوع سرویس بهداشتی 

🔎 مزایا استفاده از خدمات رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی شبانه روزی آریا

شرکت خدمات فنی آریا با مستقر نمودن کادر فنی در سراسر تهران، توانسته زمان رسیدن نیرو متخصص برای رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی به محل مشتریان را به حداقل برساند. تلاش ما ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان می باشد. کادر ما تمامی خدمات را به صورت تضمینی به شما ارائه می کند. مهمترین مزایا استفاده از خدمات شرکت لوله بازکنی آریا به شرح زیر است:

 1. مستقر بودن سرویسکاران مجرب در سراسر تهران برای اعزام فوری
 2. کادری حرفه ای،خوش اخلاق و دارای صلاحیت
 3. اعزام سرویسکاران در حداقل زمان و کمتر از 30 دقیقه
 4. انجام خدمات به صورت فوری
 5. پوشش تمامی مناطق تهران
 6. رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی شبانه روزی و بدون تعطیلی

📎 مراحل انجام رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی آریا به صورت فوری

- شما مشتریان گرامی ابتدا باید درخواست اعزام نیرو متخصص نمایید که می توانید از طریق شماره تماس رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی درج شده در سایت خدمات فنی آریا این کار را انجام دهید.
- پس از ثبت درخواست با توجه به محدوده شما نزدیک ترین نیرو فنی به آدرس شما برای رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی اعزام می شود.
- در زمان کوتاهی سرویسکار متخصص آریا به محل می رسد و پس از تشخیص، کار خود را آغاز می کند.
- زمان رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی با توجه به علت آن مشخص می شود ولی کارد فنی ما در کم ترین زمان کار خود را انجام می دهد.

🌍 خدمات رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی در چه مناطقی از تهران به صورت شبانه روزی انجام می شود؟

خدمات رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط شمال، شرق، غرب و مرکز تهران با قیمت مناسب و ارزان، توسط کادر مجرب و استفاده از بهترین تجهیزات انجام می شود. شما می توانید برای دریافت بهترین خدمات رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی ارزان با کارشناسان لوله بازکنی آریا تماس حاصل فرمایید.

🛠 چرا باید شرکت خدمات فنی آریا را برای رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی انتخاب نماییم؟

 • شرکت خدمات فنی آریا سابقه عالی در لوله بازکنی، رفع انواع گرفتگی لوله، تخلیه چاه و رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی دارد. کارد فنی و سرویسکاران آریا از افراد متخصص و مجرب تشکیل شده است که خدمات را به بهترین شکل ممکن و با کیفیت بالا انجام می دهند.
 • کلیه نیرو های متخصص مجموعه آریا دارای تاییدیه صلاحیت و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه می باشند که اطمینان شما را برای ورود نیروها به منزل را تایید می کند. تمامی مشخصات کادر فنی ما در شرکت ثبت شده و نیرو ها وظیفه ای جز انجام خدمات به شما را ندارند.
 • خدمات شرکت آریا به صورت 24 ساعته و شبانه روزی انجام می شود و کارد ما حتی در ایام تعطیل و اعیاد نیز خدمات را به شما ارائه می دهد.
 • تیم ما از بهترین و حرفه ای ترین دستگاه ها و تجهیزات برای ارائه خدمات استفاده می کند.
 • اعزام نیرو های ما در کم ترین زمان و فوری به محل شما انجام می شود.

💰 هزینه خدمات رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی شبانه روزی و فوری

هزینه خدمات رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی با توجه به نوع خدمت و عوامل دیگر کاملا متغیر است و متخصص ارائه خدمات شرکت آریا پس از بررسی میزان زمان لازم و تجهیزات می تواند قیمت تخمینی را اعلام کند. شرکت خدمات فنی آریا با ارائه خدمات مختلف لوله بازکنی و چاه بازکنی، تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، تعمیر و رفع گرفتگی توالت فرنگی، رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی و... در سراسر تهران با ارزانترین قیمت و با بالاترین کیفیت به شما مشتریان عزیز ارائه می شود.

☎ شماره تماس رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی ارزان در تهران

در صورت بروز هرگونه مشکلی و گرفتگی لوله و چاه فاضلاب، لایروبی چاه، رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی و... شماره موجود در سایت لوله بازکنی آریا یا (09127695090-09126276485-021-44042739) شماره های تماس حاصل فرمایید. کادر فنی آریا در تمام طول هفته و حتی ایام تعطیل به صورت 24 ساعته و فوری در تمام نقاط تهران خدمات خود را به شما عزیزان ارائه می دهد.

رفع بوی بد و فاضلاب سرویس بهداشتی ارزان و فوریرفع بوی بد سرویس بهداشتی ارزان و فوری

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید