تعمیر و نصب سرویس فرنگی

امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 5 از 5 (از 44 رای)
امتیاز شما :

👷 خدمات رفع گرفتگی، تعمیر و نصب سرویس فرنگی آریا به صورت شبانه روزی

یکی از موارد مهمی که در سرویس های بهداشتی باید مورد توجه قرار بگیرد، نصب اصولی و صحیح سرویس فرنگی می باشد. زمانی که سرویس فرنگی نصب صحیحی داشته باشد از بسیاری از مشکلات که ممکن است در آینده پیش آید جلوگیری خواهد شد. رعایت فواصل استاندارد توالت فرنگی، اکس نصب، سایز لوله کشی، دسترسی و استفاده آسان کاربر، آب بندی، نصب بوگیر و همینطور تنظیم شناور از مواردی هستند که نصاب توالت فرنگی در زمان نصب باید رعایت کند.
شرکت خدمات فنی آریا با ارائه و انجام خدمات تعمیر، نصب و رفع گرفتگی سرویس فرنگی در تهران، در کوتاه ترین زمان و با کمترین قیمت به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. شرکت خدمات فنی آریا با استفاده از نیرو و کادر مجرب در کوتاه ترین زمان اقدام به رفع گرفتگی، نصب و تعمیر سرویس فرنگی شما می نماید.

🔎 رفع گرفتگی، تعمیر و نصب سرویس فرنگی با رعایت نکات بهداشتی در دوران کرونا

شرکت لوله بازکنی آریا با سابقه ای درخشان همواره سعی کرده است تابع قوانین باشد. با توجه به شیوع کرونا در کشور و تاکید وزارت بهداشت در رعایت نکات ایمنی و بهداشتی برای جلوگیری از پیشگیری و قطع زنجیره کرونا، مجموعه لوله بازکنی آریا، خود را موظف نموده است تا جهت حفاظت از مشتریان عزیز و کادر فنی مجموعه، کلیه نکات بهداشتی را جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در ارائه خدمات تعمیر و نصب سرویس فرنگی فوری در تهران به صورت شبانه روزی رعایت نماید. نکات بهداشتی و ایمنی تعمیر و نصب سرویس فرنگی آریا عبارتند از:

 • کلیه کادر مجموعه در زمان های مشخص بررسی می شوند که ناقل ویروس کرونا نباشند.
 • کادر مجموعه موظف هستند در هنگام ورود به محل مشتریان و حین انجام کار از ماسک و دستکش استفاده کنند.
 • تمامی تجهیزات مجموعه بهداشتی می باشد و به طور مداوم ضد عفونی می شود.
 • خدمات تعمیر و نصب سرویس فرنگی در حداقل زمان انجام می شود تا سرویسکاران آریا بیش از حد در محل شما حضور نداشته باشند.
 • نکات مهم ایمنی و بهداشتی به سرویسکاران توصیه شده است و آن ها موظف هستند تمام نکات را رعایت نمایند.

🚽 انواع خدمات ارائه شده سرویس توالت فرنگی آریا در تهران

 • نصب و تعمیر پمپ تخلیه توالت فرنگی
 • نصب و تعمیر فلوتر توالت فرنگی
 • نصب و تعمیر سیفون توالت فرنگی
 • نصب و تعمیر مخزن توالت فرنگی
 • نصب و تعمیر مکش توالت فرنگی
 • نصب و تعمیر نشتی توالت فرنگی
 • نصب و تعمیر، طریقه تنظیم شناور توالت فرنگی
 • نصب و تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی
 • نصب توالت فرنگی

کلیه خدمات ارائه شد لوله بازکنی آریا، توسط نیرو مجرب و متخصص به صورت فوری، بالاترین کیفیت، ارزان قیمت و شبانه روزی انجام می شود.

راه حل گرفتگی توالت فرنگی، روش بازکردن لوله توالت فرنگی نصاب توالت فرنگی در سراسر تهران  

📍 انواع توالت فرنگی

توالت های فرنگی در دو نوع می باشند که یک نوع آنها مخزن و کاسه به صورت جداگانه بوده و مقرون به صرفه نیز می باشد. در مقابل توالت فرنگی هایی وجود دارد که به صورت یک تکه طراحی شده و در عوض از هزینه بیشتری برخودار هستند؛ اما مزیتی که نسبت به توالت فرنگی های دو تکه دارند این است که نظافت و تمیز کردن آن نسبت به توالت فرنگی های دو تکه بسیار راحت تر می باشد. نوع دیگری از توالت فرنگی های وجود دارد که به آن توالت فرنگی دیواری یا هنگ گفته می شود و با اینکه بسیار گران قیمت بوده به حمام و سرویس بهداشتی جلوه زیباتر داده و نظافت آنها بسیار آسان می باشد.

🔦 مراحل نصب توالت فرنگی

قبل از اینکه اقدام به نصب توالت فرنگی کنید حتما باید دقت داشته باشید که منزل دارای لوله کشی فاضلاب باشد. نحوه لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی مهم می باشد و استانداری که برای لوله فاضلاب توالت فرنگی باید رعایت شود قطر 90 میلی متری بوده و باید بدانید اگر ار لوله فاضلاب 110 میلیمتری استفاده کنید هنگام تخلیه فاضلاب توالت فرنگی با مشکل تخلیه کامل مواجه خواهید شد. مراحل نصب توالت فرنگی به شرح زیر می باشد:

 1. در ابتدای کار باید بوگیر ژله ای را به لوله فاضلاب وصل کرده و تا حدود 5 سانتی متر بوگیر داخل فاضلاب توالت فرنگی قرار میگیرد. این عمل موجب می شود تا هنگام تخلیه فاضلاب، آب فاضلاب بیرون نریزد. (حتما توجه داشته باشید که از بوگیر استفاده کنید تا هنگام استفاده از توالت فرنگی شاهد ریزش آب نباشید.)
 2. سپس نوبت به نصب توالت فرنگی بر روی بوگیر ژله ای می باشد که پس از نصب باید از تراز بنایی برای اطمینان از تراز بودن آن استفاده کنید.
 3. بعد از نصب توالت فرنگی بر روی بوگیر ژله ای، باید دور تا دور توالت فرنگی را چسب آکواریم زده و به کف سرامیک بچسبانید که باید به این نکته هم توجه داشته باشید که به هنگام استفاده از چسب آکواریوم، کف سرامیک باید کاملا خشک باشد.
 4. حال نوبت به نصب شیر پیسوار می رسد که بر روی منبع باید مخزن فشاری را نصب کنید.
 5. سپس بست های نگهدارنده به توالت فرنگی را نصب نموده.
 6. برای اینکه عمل تخلیه آب داخل مخزن را کنترل کنید، باید دکمه اهرم پمپ تخلیه را بیرون کشید.

💰 عوامل تاثیر گذار در هزینه نصب و تعمیر توالت فرنگی

هزینه و قیمت نصب توالت فرنگی با توجه به نوع آن متفاوت می باشد و توسط اتحادیه تعیین شده است. همچنین به اقلامی که در هنگام نصب استفاده شده است بستگی دارد و هزینه این اقلام به صورت تکه ای محاسبه می شود. هزینه تعمیر توالت فرنگی نیز با توجه به نوع خرابی و تجهیزات استفاده شده، متفاوت می باشد.     

 رفع گرفتگی توالت فرنگی فوری در تهران

گرفتگی توالت فرنگی یکی از مشکلاتی است که ممکن است با آن رو به رو شویم. مشکلی که در ابتدا شاید کوچک به نظر برسد ولی ممکن است مشکلات زیادی را برای شما به بار آورد که کوچک ترین آن ها بوی بد، کثیف شدن محیط، بالا زدن چاه و... است. دلایل زیادی باعث گرفتگی توالت فرنگی می شود. شرکت خدمات فنی آریا در کم ترین زمان می تواند مشکل گرفتگی توالت فرنگی شما را رفع نماید.

🔍 علت گرفتگی توالت فرنگی

مهم ترین عواملی که باعث گرفتگی چاه توالت فرنگی می باشد می توان به مدفوع، دستمال کاغذی، رسوب، پلاستیک، نوار بهداشتی و اشیاء و... اشاره کرد. این گرفتگی می تواند در لوله توالت فرنگی یا سیفون رخ دهد. همچنین استاندارد نبود اندازه سیفون نیز بی تاثیر در گرفتگی نیست که چاره ای جز تعویض سنگ توالت فرنگی ندارید. در بعضی از اوقات گرفتگی ها با روش های خانگی مثل استفاده از آب داغ، تلمبه پلاستیک، فنر دستی، استفاده از اسید برای رفع گرفتگی و دیگر روش های خانگی موثر می باشد ولی گاهی گرفتگی توالت فرنگی با این روش ها رفع نمی شود و شما نیاز به نیروی متخصص دارید. شرکت خدمات لوله بازکنی آریا با ارائه انواع خدمات لوله بازکنی، لایروبی چاه، گرفتگی لوله فاضلاب با نازلترین قیمت در خدمت شما همراهان گرامی می باشد.

🚽 روش های رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی در تهران 24 ساعته

شما برای رفع گرفتگی توالت فرنگی فوری در تهران می توانید با سرویسکاران مجرب لوله بازکنی آریا تماس حاصل فرمایید. نیرو های متخصص ما در سراسر تهران به صورت شبانه روزی در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما می باشند. مهم ترین خدمات رفع گرفتگی توالت فرنگی آریا به شرح زیر است:

 • استفاده از پمپ
 • استفاده از دستگاه تراکم هوا
 • استفاده از فنر لوله بازکنی

💵 هزینه رفع گرفتگی توالت فرنگی در تهران به صورت شبانه روزی

نرخ رفع گرفتگی توالت فرنگی تهران طبق فاکتور های موجود در تعیین قیمت رفع گرفتگی توالت فرنگی مشخص می شود. مهم ترین فاکتور ها در تعیین تعرفه رفع گرفتگی توالت دخیل می باشد به شرح زیر است:

 1. شدت گرفتگی
 2. نوع گرفتگی
 3. مکان گرفتگی
 4. طول و قطر فنر
 5. وجود اشیا
 6. نوع دستگاه استفاده شده

راه حل گرفتگی توالت فرنگی، روش بازکردن لوله توالت فرنگیراه حل گرفتگی توالت فرنگی، روش بازکردن لوله توالت فرنگی 

🛵 ارائه خدمات رفع گرفتگی توالت فرنگی سیار و شبانه روزی تهران

سرویس کاران رفع گرفتگی، نصب و تعمیر توالت فرنگی 24 ساعته سیار آریا طبق قوانین تعریف شده موظف هستند، خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد و براساس فاکتور و تعرفه تعیین شده از سوی اتحادیه لوله بازکنی تهران هزینه ها را به مشتریان اعلام کند. کادر لوله بازکنی آریا از افراد متخصص و با تجربه تشکیل شد است که در زمینه رفع گرفتگی، تعمیر و نصب توالت فرنگی و ایرانی به صورت شبانه روزی، هر نوع گرفتگی را بدون هیچگونه آسیبی با بهترین تجهیزات انجام می دهند.

📎 مراحل انجام رفع گرفتگی توالت فرنگی آریا به صورت فوری

- شما مشتریان گرامی ابتدا باید درخواست اعزام نیرو متخصص نمایید که می توانید از طریق شماره تماس رفع گرفتگی توالت فرنگی درج شده در سایت لوله بازکنی آریا این کار را انجام دهید.
- پس از ثبت درخواست با توجه به محدوده شما نزدیک ترین نیرو فنی به آدرس شما برای رفع گرفتگی اعزام می شود.
- در زمان کوتاهی سرویسکار متخصص آریا به محل می رسد و پس از تشخیص، کار خود را آغاز می کند.
- زمان رفع گرفتگی توالت فرنگی به نوع گرفتگی شما بستگی دارد ولی کارد فنی ما در کم ترین زمان کار خود را انجام می دهد.
- پس از رفع گرفتگی توالت فرنگی، محل آن شسته می شود. 

📌 تعمیر، نصب و رفع گرفتگی سرویس فرنگی در تهران بدون سوء پیشینه

شرکت لوله بازکنی آریا خدمات خود را به صورت شبانه روزی و 24 ساعته انجام می دهد به همین علت انتخاب نیروهای فنی، به دلیل حضور در منزل و محل شخصی شما مشتریان گرامی، برای ما بسیار مهم می باشد و ما کارد خود را از میان افراد دارای صلاحیت و بدون سوء پیشینه انتخاب می کنیم. تمام کادر رفع گرفتگی، تعمیر و نصب سرویس فرنگی ارزان تهران با اخلاق و کاملا قابل اعتماد می باشند و هدف آن ها جلب رضایت، انجام خدمات و دستورات برای شما مشتریان گرامی می باشد.

🌍 خدمات رفع گرفتگی، تعمیر و نصب سرویس فرنگی آریا در چه مناطقی از تهران انجام می شود؟

خدمات تعمیر، نصب و رفع گرفتگی سرویس فرنگی به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط شمال، شرق، غرب و مرکز تهران با قیمت مناسب و ارزان، توسط کادر مجرب و استفاده از بهترین تجهیزات انجام می شود. شما می توانید برای دریافت بهترین خدمات رفع گرفتگی، تعمیر و نصب سرویس فرنگی ارزان با کارشناسان لوله بازکنی آریا تماس حاصل فرمایید.

🛠 چرا باید شرکت خدمات فنی آریا را برای رفع گرفتگی، تعمیر و نصب سرویس فرنگی انتخاب نماییم؟

 • شرکت خدمات فنی آریا سابقه عالی دارد. کارد فنی و سرویسکاران آریا از افراد متخصص و مجرب تشکیل شده است که خدمات را به بهترین شکل ممکن و با کیفیت بالا انجام می دهند.
 • کلیه نیرو های متخصص مجموعه آریا دارای تاییدیه صلاحیت و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه می باشند که اطمینان شما را برای ورود نیروها به محل را تایید می کند. تمامی مشخصات کادر فنی ما در شرکت ثبت شده و نیرو ها وظیفه ای جز انجام خدمات به شما را ندارند.
 • خدمات شرکت آریا به صورت 24 ساعته و شبانه روزی انجام می شود و کارد ما حتی در ایام تعطیل و اعیاد نیز خدمات را به شما ارائه می دهد.
 • تیم ما از بهترین و حرفه ای ترین نیروها و تجهیزات برای تعمیر و نصب سرویس فرنگی استفاده می کند.
 • اعزام نیرو های ما در کم ترین زمان و فوری به محل شما انجام می شود.

💸 هزینه خدمات رفع گرفتگی، تعمیر و نصب سرویس فرنگی شبانه روزی و فوری آریا

هزینه خدمات تعمیر و نصب سرویس فرنگی با توجه به نوع خدمت و عوامل دیگر کاملا متغیر است و متخصص ارائه خدمات شرکت آریا پس از بررسی میزان زمان لازم و تجهیزات می تواند قیمت تخمینی را اعلام کند. شرکت لوله بازکنی آریا با کمترین هزینه و به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

☎ شماره تماس رفع گرفتگی، تعمیر و نصب سرویس فرنگی ارزان در تهران

در صورت بروز هرگونه مشکلی و گرفتگی لوله، تعمیر و نصب سرویس فرنگی، گرفتگی چاه فاضلاب و... می توانید با شماره موجود در سایت لوله بازکنی آریا یا (09127695090-09126276485-021-44042739) شماره ها، تماس حاصل فرمایید. کادر فنی آریا در تمام طول هفته و حتی ایام تعطیل به صورت 24 ساعته و فوری در تمام نقاط تهران خدمات خود را به شما عزیزان ارائه می دهد.

راه حل گرفتگی توالت فرنگی با شرکت خدمات فنی آریاراه حل گرفتگی توالت فرنگی با شرکت خدمات فنی آریا 

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید