لایروبی چاه

امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 4/5 از 5 (از 46 رای)
امتیاز شما :

👷 خدمات لایروبی و کف تراشی چاه آریا به صورت شبانه روزی

شرکت خدمات فنی آریا با ارائه و انجام خدمات لایروبی چاه در تهران، برای از بین بردن مواد اضافی مانند پلاستیک، مو و...، کف تراشی چاه فاضلاب و لجن کشی در کوتاه ترین زمان و با کمترین قیمت به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی می باشد که با بهترین لایروبی چاه با دستگاه چاه فاضلاب مانند روز اول کشش خود را بدست آورد.

🔎 لایروبی چاه 24 ساعته تهران با رعایت نکات بهداشتی در دوران کرونا

شرکت لوله بازکنی آریا با سابقه ای درخشان همواره سعی کرده است تابع قوانین باشد. با توجه به شیوع کرونا در کشور و تاکید وزارت بهداشت در رعایت نکات ایمنی و بهداشتی برای جلوگیری از پیشگیری و قطع زنجیره کرونا، مجموعه لوله بازکنی آریا، خود را موظف نموده است تا جهت حفاظت از مشتریان عزیز و کادر فنی مجموعه، کلیه نکات بهداشتی را جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در ارائه خدمات لایروبی فوری در تهران به صورت شبانه روزی رعایت نماید. نکات بهداشتی و ایمنی لوله بازکنی آریا عبارتند از:

 • کلیه کادر مجموعه در زمان های مشخص بررسی می شوند که ناقل ویروس کرونا نباشند.
 • کادر مجموعه موظف هستند در هنگام ورود به محل مشتریان و حین انجام کار از ماسک و دستکش استفاده کنند.
 • تمامی تجهیزات مجموعه بهداشتی می باشد و به طور مداوم ضد عفونی می شود.
 • خدمات لایروبی چاه فوری و در حداقل زمان انجام می شود تا سرویسکاران آریا بیش از حد در محل شما حضور نداشته باشند.
 • نکات مهم ایمنی و بهداشتی به سرویسکاران توصیه شده است و آن ها موظف هستند تمام نکات را رعایت نمایند.

🛠 انواع خدمات لایروبی چاه و کف تراشی آریا

- لایروبی چاه فاضلاب
- لایروبی شبکه فاضلاب
- لایروبی چاه آب
- لایروبی چاه سپتیک
- لایروبی منهول
- کف تراشی چاه
- ترمیم دهانه و میله چاه
- کول گذاری و طوقه چینی
- تعمیر و نوسازی چاه کهنه
- ترمیم و بازسازی چاه کهنه
- ترمیم و نوسازی چاه ریزشی
- رسوب زدایی لوله فاضلاب 

ارائه خدمات لایروبی و رسوب زدایی لوله های فاضلابارائه خدمات لایروبی و رسوب زدایی لوله های فاضلاب 

🔦 لایروبی چاه چیست؟

خیلی از افراد با این سوال مواجه می شوند که لایروبی چاه چیست و چگونه انجام می شود؟ گاهی وجود مواد متعددی مثل مو، پلاستیک، چربی های متعدد و غیره باعث ایجاد لایه ای ضد آب می شود که این لایه ضد آب تمامی بدنه کانال چاه را می پوشاند و باعث عدم نفوذ آب در چاه می شود. همین امر باعث پر شدن سریع و متعدد چاه می شود. لایروبی چاه زمانی جز بهترین انتخاب محسوب می شود که کارایی چاه کم شده باشد و چاه مرتبا پر شود. به خارج کردن مواد های مختلفی چون مو، پلاستیک چربی ها و مواد جامد مختلف دیگر که باعث گرفتگی چاه و در نتیجه موجب پر شدن آن می شود، لایروبی گفته می شود.

🔦 لایروبی چاه سپتیک چیست؟

دلایل زیادی هست که باعث می شود تا امکان اتصال چاه به شبکه فاضلاب شهری وجود نداشته باشد. به طور مثال اگر بستر خاک محل به شن و ماسه نرسد، در جذب آب دچار مشکل می شود و امکان اتصال به شبکه فاضلاب شهری وجود ندارد. در چنین شرایطی، حوضچه سپتیک در زیرزمین محل مورد نظر حفر می شود و دیواره های آن با مصالح غیرقابل نفوذ عایق می گردد. تخلیه چاه سپتیک در گذر زمان به منظور جلوگیری از پرشدن و ایجاد نم و رطوبت انجام می شود.
به دلیل راکد بودن فاضلاب، آب و چربی و مواد موجود روی دیوار های حوضچه های سپتیک رسوب می کنند و منجر به پر شدن آن می شود. بهترین کار در این شرایط و همچنین رفع بو بد فاضلاب، لایروبی چاه سپتیک می باشد.

⌛ زمان مناسب برای لایروبی چاه چه موقع است؟

زمانی که چاه پر می شود با نشانه هایی مانند بوی بد فاضلاب، باز نشدن توالت، بالا آمدن آب توالت، وجود حشراتی مانند سوسک، نداشتن کشش آب در خاک مواجه خواهید شد که همگی نشان دهنده پر شدن چاه می باشد که در این زمان نیاز به لایروبی چاه فاضلاب می باشد.
در بیشتر خانه ها و ساختمان ها چاه های فاضلاب به صورت جذبی هستند و این نوع چاه ها در زمین هایی درست شده اند که خاک آنها موجب دفع فاضلاب می شود. یکی از خصوصیات چاه استاندارد این است که بتواند آب و فاضلاب را درون خودش جذب کند. تنها کافیست چاه استاندارد نباشد و یا خاک زمینی که در آن چاه زده شده است مرغوب نباشد، در این صورت خواهید دید که چاه زودتر از زمان عادی پر شده و نیاز به تخلیه و همینطور لایروبی دارد.

📌 دلیل بیش از حد پر شدن چاه چیست؟

پر شدن چاه دلایل مختلفی دارد که یکی از آنها می تواند جنس خاک محل چاه باشد. در بیانی واضح تر باید بگوییم که چاه هایی که در مناطق کوهستانی هستند از جنس سنگ بوده و از کشش کمتری برخوردار می باشند و همین امر موجب شده که مرتبا پر شوند. اما چاه هایی که خاک آنها از جنس شن هستند ممکن است بعد از گذشت 20 یا 25 سال پر شود. پس با این توضیحات به این نتیجه میرسیم که احتمال پر شدن چاه در زمین های شنی خیلی کمتر از زمین های خاکی می باشد.
یکی دیگر از دلایل پر شدن چاه ایجاد رسوب لایه ای از مواد زائد در قسمت دیواره و کف چاه می باشد که همین موجب می شود تا آب و فاضلاب در خاک نفوذ نکند. همان طور که گفته شد در برخی موارد نیز موها و چربی ها باعث ایجاد لایه نفوذ ناپذیر در چاه می شود که به آن اصطلاحا ضد آب گفته شده که بدنه و کناره چاه را پوشش می دهد و از دفع آب جلوگیری می کند. همین امر موجب گرفتگی چاه شده و بهترین روش برای رفع این مشکل لایروبی چاه با کمترین هزینه می باشد. یکی از مهم ترین خدمات لوله بازکنی آریا، رسوب زدایی لوله های ساختمان، رسوب برداری لوله های آب گرم ساختمان، رسوب زدایی شیرآلت و از بین بردن جرم لوله فاضلاب می باشد.  

🔎 کف تراشی پس از تخلیه چاه

پس از تخلیه چاه در هر دوره، نیاز است که عملیات لایروبی و کف تراشی انجام شود. این کار باعث افزایش عمر چاه و جلوگیری از ریزش آن می شود. اگر پس از تخلیه چاه، کف تراشی انجام نگیرد، چاه در مدت زمان بسیار کوتاهی پر می شود.

📎 مراحل لایروبی و کف تراشی چاه

برای لایروبی چاه هریک از مراحل زیر به ترتیب انجام خواهد شد:

 1. قبل از اینکه اقدام به لایروبی چاه کنید، ابتدا باید تخلیه چاه انجام شود.
 2. بعد از تخلیه چاه افراد فنی و مجرب برای تراشیدن لایه های ته نشین شده و همینطور رسوب کرده وارد چاه می شوند تا کار خود را شروع کنند.
 3. بعد از انجام لایروبی، لجن ها و مواد اضافه را باید از درون چاه خارج کنند که اصطلاحا به این کار لجن کشی گفته می شود.
 4. بعد از انجام هر یک از موارد بالا توسط افراد متخصص چاه دوباره آماده بازدهی خواهد شد.

قیمت لایروبی و رسوب زدایی چاه قیمت لایروبی و رسوب زدایی چاه  

📍 مزایای لایروبی چاه و کف تراشی چاه

لایروبی و کف تراشی به دلایل متنوعی انجام می شود. مهم ترین مزایا کف تراشی چاه و لایروبی به شرح زیر است:

 • افزایش کارکرد چاه
 • جلوگیری از نم و رطوبت
 • صرفه جویی در هزینه ها

🛵 لایروبی چاه در تهران به صورت شبانه روزی

خدمات لایروبی چاه آریا در تمام نقاط  تهران به صورت 24 ساعته توسط متخصصین شرکت به شما مشتریان گرامی ارائه می شود. کادر فنی ما در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام می شوند و به رفع مشکل گرفتگی و پرشدن چاه فاضلاب اقدام می کنند. گروه لایروبی چاه آریا در تمام مناطق شهر تهران مستقر می باشند و پس از تماس شما، جهت خدمت رسانی به محل اعزام می شوند و پس از تشخیص محل چاه بدون خرابی، نسبت به لایروبی و ترمیم آن اقدام می کنند.

📌 بهترین چاه بازکن سیار تهران بدون سوء پیشینه

شرکت لوله بازکنی آریا خدمات خود را به صورت شبانه روزی و 24 ساعته انجام می دهد به همین علت انتخاب نیروهای فنی، به دلیل حضور در منزل و محل شخصی شما مشتریان گرامی، برای ما بسیار مهم می باشد و ما کارد خود را از میان افراد دارای صلاحیت و بدون سوء پیشینه انتخاب می کنیم. تمام کادر فنی لایروبی چاه ارزان تهران با اخلاق و کاملا قابل اعتماد می باشند و هدف آن ها جلب رضایت، انجام خدمات و دستورات برای شما مشتریان گرامی می باشد.

💰 عوامل تاثیر گذار بر قیمت لایروبی چاه و کف تراشی

یکی از مهم ترین نکات در لایروبی و کف تراشی چاه، هزینه آن می شود. قیمت کف تراشی چاه و لایروبی با توجه به فاکتور های زیادی تعیین می شود. این موارد به شرح زیر است:

 1. اندازه و ابعاد چاه: اندازه و عمق چاه، ارتباط مستقیم با قیمت لایروبی آن دارد. هرچقدر اندازه و عمق چاه بزرگ تر باشد در نتیجه منجر به افزایش قیمت آن خواهد شد. زیرا به نیرو و زمان بیشتری برای انجام کار نیاز دارد.
 2. میزان رسوب چاه: نوع و میزان رسوبات نیز دیگر مورد تاثیر گذار بر هزینه کف تراشی چاه و لایروبی می باشد. به طور مثال اگر رسوبات دیواره مواد و مصالح ساختمانی باشد، به دلیل اینکه رفع و حذف آن ها سخت می باشد، در نتیجه هزینه ها بیشتر می شود.

🌍 خدمات تخلیه چاه و لایروبی چاه آریا در چه مناطقی از تهران به صورت شبانه روزی انجام می شود؟

خدمات لایروبی چاه و کف تراشی چاه به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط شمال، شرق، غرب و مرکز تهران با قیمت مناسب و ارزان، توسط کادر مجرب و استفاده از بهترین تجهیزات انجام می شود. شما می توانید برای دریافت بهترین خدمات کف تراشی و لایروبی ارزان با کارشناسان لوله بازکنی آریا تماس حاصل فرمایید.

🛠 چرا باید شرکت تخلیه چاه آریا را انتخاب نماییم؟

 • شرکت چاه بازکنی آریا سابقه عالی در لوله بازکنی و تخلیه چاه دارد. کارد فنی و سرویسکاران آریا از افراد متخصص و مجرب تشکیل شده است که خدمات را به بهترین شکل ممکن و با کیفیت بالا انجام می دهند.
 • کلیه نیرو های متخصص مجموعه آریا دارای تاییدیه صلاحیت و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه می باشند که اطمینان شما را برای ورود نیروها به محل را تایید می کند. تمامی مشخصات کادر فنی ما در شرکت ثبت شده و نیرو ها وظیفه ای جز انجام خدمات به شما را ندارند.
 • خدمات شرکت آریا به صورت 24 ساعته و شبانه روزی انجام می شود و کارد ما حتی در ایام تعطیل و اعیاد نیز خدمات را به شما ارائه می دهد.
 • تیم ما از بهترین و حرفه ای ترین دستگاه ها و نیروها برای لایروبی و کف تراشی استفاده می کند.
 • اعزام نیرو های ما در کم ترین زمان و فوری به محل شما انجام می شود.

💸 هزینه خدمات لایروبی و کف تراشی شبانه روزی و فوری آریا

هزینه خدمات لایروبی و کف تراشی با توجه به نوع خدمت و عوامل دیگر کاملا متغیر است و متخصص ارائه خدمات شرکت آریا پس از بررسی میزان زمان لازم و تجهیزات می تواند قیمت تخمینی را اعلام کند. برای رفع گرفتگی مکرر چاه منزل خود می توانید با شرکت خدمات فنی آریا تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن نیروهای متخصص خود را برای برطرف کردن مشکل گرفتگی چاه اعزام کنند. شرکت لوله بازکنی آریا  با کمترین هزینه و به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

☎ شماره تماس لایروبی و تخلیه چاه ارزان در تهران

در صورت بروز هرگونه مشکلی و گرفتگی لوله و چاه فاضلاب و... می توانید با شماره موجود در سایت لوله بازکنی آریا یا (09127695090-09126276485-021-44042739) شماره ها، تماس حاصل فرمایید. کادر فنی آریا در تمام طول هفته و حتی ایام تعطیل به صورت 24 ساعته و فوری در تمام نقاط تهران خدمات خود را به شما عزیزان ارائه می دهد.

کف تراشی چاه و لایروبی چاه ارزان در تهرانکف تراشی چاه و لایروبی چاه ارزان در تهران

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید