تخلیه چاه

امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 2/6 از 5 (از 45 رای)
امتیاز شما :

👷 خدمات تخلیه چاه فوری و شبانه روزی در تهران

خدمات فنی آریا با چندین سال سابقه خدمت رسانی و تجربه در خدمات تخلیه چاه منازل و ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی، آمادگی خود را نسبت به انجام کلیه کارهای مربوط تخلیه چاه به صورت 24 ساعته اعلام می دارد. با روی کار آمدن تکنولوژی، ابزار آلات و دستگاه تخلیه چاه استفاده از مواد شیمیایی و خطرناک برای محیط و انسان تقریبا به دست فراموشی سپرده شده است. از آنجا که این مواد شیمیایی بسیار خطرناک و حتی در برخی موارد کشنده هستند، متخصصان خدمات شرکت تخلیه چاه پیشنهاد می کنند از ابزارآلات و دستگاه مجاز استفاده شود.

🔎 تخلیه چاه شبانه روزی تهران با رعایت نکات بهداشتی در دوران کرونا

لوله بازکنی آریا با سابقه ای درخشان همواره سعی کرده است تابع قوانین باشد. با توجه به شیوع کرونا در کشور و تاکید وزارت بهداشت در رعایت نکات ایمنی و بهداشتی برای جلوگیری از پیشگیری و قطع زنجیره کرونا، مجموعه خدمات فنی آریا، خود را موظف نموده است تا جهت حفاظت از مشتریان عزیز و کادر فنی مجموعه، کلیه نکات بهداشتی را جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در ارائه خدمات تخلیه چاه فوری در تهران به صورت شبانه روزی رعایت نماید. نکات بهداشتی و ایمنی تخلیه چاه آریا عبارتند از:

 • کلیه کادر مجموعه در زمان های مشخص بررسی می شوند که ناقل ویروس کرونا نباشند.
 • کادر مجموعه موظف هستند در هنگام ورود به محیط مشتریان و حین انجام کار از ماسک و دستکش استفاده کنند.
 • تمامی تجهیزات مجموعه بهداشتی می باشد و هر بار دستگاه ضد عفونی و شسته می شود.
 • تمامی مراحل تخلیه چاه 24 ساعته تهران در محیط با حداقل کثیف کاری انجام می گردد.
 • خدمات تخلیه چاه فوری و در حداقل زمان انجام می شود.
 • نکات مهم ایمنی و بهداشتی به سرویسکاران توصیه شده است و آن ها موظف هستند تمام نکات را رعایت نمایند.

📌 تخلیه چاه در تهران

به فرآیند تخلیه چاه از هرگونه لجن، جامدات و مواد دیگر را تخلیه چاه می گویند. علت اصلی گرفتگی چاه فاضلاب و تخلیه چاه به خاطر جامداتی است که از راه لوله های فاضلاب وارد می شوند. گاهی اوقات وجود انواع مختلفی از مواد نظیر مو، مواد پلاستیکی، چربی های فراوان و غیره، باعث ایجاد لایه ای مقاوم به آب می شود که این بستر ضد آب سرتاسر پیکره ی کانال فاضلاب را می پوشاند و نتیجه ی آن جلوگیری از نفوذ آب در چاه می باشد. همین موضوع باعث زود سر ریز شدن چاه شده از علائم پر شدن چاه فاضلاب می توان به بوی بد فاضلاب در ساختمان، بالا زدن آب توالت و گرفتگی توالت، باز نشدن توالت، وجود حشرات موزی مثل سوسک در ساختمان و... نام برد در زمین های غیر ماسه ای، عدم کشش و مکش آب در خاک بوجود می آید که به علت کم قطر بودن چاه و نداشتن انباری، مادر چاه در زمانی مشخص پر می شود. در زمین های شنی، خطر پرشدن چاه به مراتب کمتر از زمین های خاکی است.

🛠 انواع خدمات تخلیه چاه آریا به صورت 24 ساعته در تهران

 1. تخلیه مکانیزه چاه کاملا تضمینی به کمک پمپ های لجن کش قدرتمند در اسرع وقت
 2. تخلیه چاه با ماشین های مکنده با تخریب حداقلی درب چاه
 3. لایروبی چاه و کف تراشی توسط نیروی انسانی مجرب
 4. تشخیص دقیق محل درب چاه با دستگاه و باز و بسته کردن درب چاه و کلیه کارهای بنّایی مرتبط
 5. تخلیه سپتینگ های لجن گیر و چربی گیر و منهول و لایروبی سپتیک
 6. طوقه چینی و کول گذاری میله چاه و جلوگیری از ریزش دیوارهای چاه فاضلاب

خدمات تخلیه چاه با پمپ و تانکر لجن کشخدمات تخلیه چاه با پمپ و تانکر لجن کش 

⌛ تخلیه چاه شبانه روزی و ارزان

یکی از مهم ترین نکات برای ارائه خدمات تخلیه چاه آریا به صورت شبانه روزی، ارزان بودن خدمات می باشد که یک مزیت عالی برای مشتریان محسوب می شود. تخلیه چاه ارزان با حداقل کثیف کاری و هزینه مناسب انجام می گردد. تلاش ما کسب رضایت مشتریان به نحو احسنت می باشد. شما در هر ساعتی می توانید با شماره تخلیه چاه آریا که در سایت درج شده است تماس حاصل فرمایید تا سرویسکاران در کمترین زمان به محل شما برای رفع مشکل اعزام شوند.

🔦 روش های انجام خدمات تخلیه چاه آریا

بهترین روش های تخلیه چاه به شرح زیر است:

 تخلیه چاه با حفر چاه کمکی

این روش قدیمی شده و دیگر مرسوم نیست. در این روش، بعد از بررسی عمق و عمر چاه و همچنین میزان جذب پذیری آن توسط یک متخصص بررسی می شود. در صورت امکان، یک چاه کمکی در نزدیک چاه قدیمی کنده می شود. بعد از حفر چاه، به کمک یک لوله انتقال مایعات، از چاه قدیمی و پر شده به چاه جدید منتقل می شود. در این روش چاه اولیه همچنان ظرفیت دارد ولی به دلیل زیاد شدن میزان ورودی، زمانی برای خالی شدن ندارد به همین دلیل از چاه کمکی استفاده می کنند تا چاه قدیمی فرصت کند فضولات را به محیط پس دهد. در چاه جدید هیچ لوله ای برای تخلیه وجود ندارد و فقط در هنگام سرریز شدن فضولات چاه قدیمی به چاه جدید سرازیر می شود. در این روش به تخلیه چاه، به دستگاه های مکنده نیازی نیست.

 تخلیه چاه به وسیله دستگاه

هرچقدر چاه قدیمی باشد فاضلاب بیشتری به آن وارد می شود. در طول زمان فضولات، چربی ها، مواد غیر قابل حل، ایجاد یک لایه نفوذ ناپذیر در کف و دیوار چاه می کنند. همچنین اگر چاه در زمین شنی و جذب پذیر قرار داشته باشد، این کار با شدت بیشتری انجام می شود و راه ها برای نفوذ آب از بین می رود. با گذر زمان انباره چاه پر می شود و شما نیاز به خدمات تخلیه چاه پیدا می کنید. در این مرحله کادر متخصص تخلیه چاه پس از بررسی، به کمک پمپ کفکش و دستگاه های مکنده قوی چاه را تخلیه می کنند این تخلیه در تانکر های مخصوص که برای نگهداری این مواد تولید شده اند، انجام می شود و در محل مورد تایید شهرداری تخلیه می شود.

💡 چه عواملی باعث پر شدن چاه می شود؟

مهم ترین عواملی که باعث پر شدن چاه می شود به شرح زیر است:

 • قطر چاه فاضلاب
 • عمق چاه فاضلاب
 • متراژ انباره چاه
 • جنس خاک محل حفر چاه

🔍 نشانه‌ های پر شدن چاه فاضلاب

- پیچیدن بوی بد فاضلاب در محیط
- باز نشدن گرفتگی توالت فرنگی یا ایرانی
- بالا آمدن آب توالت و یا حمام یا گرفتگی ظاهری آن
- وجود حشراتی موزی مثل سوسک در توالت و حمام و..

💰 عوامل تاثیر گذار در قیمت تخلیه چاه شبانه روزی تهران

تعیین هزینه و قیمت نهایی تخلیه چاه به عوامل متنوعی وابسته است:

 • نوع و حجم کار برای تخلیه چاه
 • زمان تخلیه چاه
 • محل گرفتگی چاه
 • مقدار گرفتگی چاه
 • نوع فاضلاب و لجن چاه
 • متراژ شیلنگ برای تخلیه چاه

این موارد مهم ترین فاکتور ها در قیمت تخلیه چاه می باشد. همچنین ممکن است شما نیاز به خدمات جانبی مثل لایروبی چاه و کف تراشی چاه، بازسازی چاه و... داشته باشید که در افزایش هزینه های شما تاثیر گذار می باشند. ولی نگران نباشید شرکت خدمات فنی آریا با ارائه بهترین خدمات تخلیه چاه ارزان و فوری در تمام نقاط تهران در کنار شما می باشد.

تخلیه چاه فاضلاب در تهران ارزان و فوری با نرخ اتحادیهتخلیه چاه فاضلاب در تهران ارزان و فوری با نرخ اتحادیه 

🛵 ارائه خدمات تخلیه چاه سیار و شبانه روزی تهران

تخلیه چاه 24 ساعته سیار آریا طبق قوانین تعریف شده موظف می باشد، خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد و براساس فاکتور و تعرفه تعیین شده از سوی اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران هزینه ها را به مشتریان اعلام کند. کادر تخلیه چاه آریا از افراد متخصص و با تجربه تشکیل شد است که در زمینه تخلیه چاه به صورت شبانه روزی، هر نوع گرفتگی را بدون هیچگونه آسیبی با بهترین تجهیزات انجام می دهند.

📍 بهترین کادر تخلیه چاه سیار تهران بدون سوء پیشینه

شرکت تخلیه چاه آریا خدمات خود را به صورت شبانه روزی و 24 ساعته انجام می دهد به همین علت انتخاب نیروهای فنی برای ما بسیار مهم می باشد و ما کارد خود را از میان افراد دارای صلاحیت و بدون سوء پیشینه انتخاب می کنیم. تمام کادر تخلیه چاه ارزان تهران با اخلاق و کاملا قابل اعتماد میباشند و هدف آن ها جلب رضایت، انجام خدمات و دستورات برای شما مشتریان گرامی می باشد.

🔎 مزایا انتخاب تخلیه چاه فوری و شبانه روزی آریا

شرکت خدمات فنی آریا با مستقر نمودن کادر متخصص خود در سراسر تهران، توانسته زمان رسیدن کادر تخلیه چاه به محل مشتریان را به حداقل برساند. تلاش ما ارائه خدمات تخلیه چاه در کوتاه ترین زمان می باشد. کادر ما تمامی خدمات تخلیه چاه فاضلاب، تخلیه چاه توالت، تخلیه چاه حمام و... به صورت تضمینی برای شما رفع می کند. کادر فنی ما با تجربه بالا به راحتی انواع گرفتگی، رفع گرفتگی سراسری چاه را انواع دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته، بدون کثیف کاری برای شما انجام می دهند. مهمترین مزایا تخلیه چاه شبانه روزی آریا به شرح زیر است:

 • مستقر بودن سرویسکاران مجرب در سراسر تهران برای اعزام فوری
 • کادری حرفه ای، خوش اخلاق و دارای صلاحیت
 • اعزام سرویسکاران در حداقل زمان و کمتر از 30 دقیقه
 • انجام خدمات به صورت فوری
 • تخلیه چاه فوری بدون کثیف کاری
 • پوشش تمامی مناطق تهران
 • تخلیه چاه شبانه روزی و بدون تعطیلی

📎 مراحل انجام تخلیه چاه آریا به صورت فوری

- شما مشتریان گرامی ابتدا باید درخواست اعزام نیرو متخصص نمایید که می توانید از طریق شماره تماس تخلیه چاه درج شده در سایت لوله بازکنی آریا این کار را انجام دهید.
- پس از ثبت درخواست با توجه به محدوده شما نزدیک ترین نیرو فنی به آدرس شما برای رفع گرفتگی اعزام می شود.
- در زمان کوتاهی سرویسکار متخصص آریا به محل می رسند و پس از تشخیص، کار خود را آغاز می کنند.
- زمان تخلیه چاه شما به عوامل مختلفی بستگی دارد ولی کارد فنی ما در کم ترین زمان کار خود را انجام می دهد.
- پس از تخلیه چاه، محل آن شسته می شود.

🌍 خدمات تخلیه چاه آریا در چه مناطقی از تهران به صورت شبانه روزی انجام می شود؟

خدمات تخلیه چاه به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط شمال، شرق، غرب و مرکز تهران با قیمت مناسب و ارزان، توسط کادر مجرب و استفاده از بهترین تجهیزات انجام می شود. شما می توانید برای دریافت بهترین خدمات تخلیه چاه ارزان با کارشناسان لوله بازکنی آریا تماس حاصل فرمایید.

🛠 چرا باید شرکت تخلیه چاه آریا را انتخاب نماییم؟

 • شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی آریا سابقه عالی در رفع انواع گرفتگی لوله و تخلیه چاه و.. دارد.
 • کارد فنی و سرویسکاران آریا از افراد متخصص و مجرب تشکیل شده است که خدمات را به بهترین شکل ممکن و با کیفیت بالا انجام می دهند.
 • کلیه نیرو های متخصص مجموعه آریا دارای تاییدیه صلاحیت و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه می باشند که اطمینان شما را برای ورود نیروها به منزل را تایید می کند. تمامی مشخصات کادر فنی ما در شرکت ثبت شده و نیرو ها وظیفه ای جز انجام خدمات به شما را ندارند.
 • خدمات شرکت آریا به صورت 24 ساعته و شبانه روزی انجام می شود و کارد ما حتی در ایام تعطیل و اعیاد نیز خدمات را به شما ارائه می دهد.
 • تیم ما از بهترین و حرفه ای ترین نیرو و دستگاه ها برای تخلیه چاه استفاده می کند.
 • اعزام نیرو های ما در کم ترین زمان و فوری به محل شما انجام می شود.

💸 هزینه خدمات تخلیه چاه شبانه روزی و فوری

هزینه تخلیه چاه با توجه به نوع خدمت و عوامل دیگر کاملا متغیر است و متخصصان ارائه خدمات شرکت، پس از بررسی میزان زمان لازم و تجهیزات می تواند قیمت تخمینی را اعلام کند. شرکت خدمات فنی آریا با ارائه خدمات مختلف لوله بازکنی و چاه بازکنی، تعمیر و رفع گرفتگی توالت فرنگی، تشخیص ترکیدگی لوله، حفر چاه و... در سراسر تهران با ارزانترین قیمت و با بالاترین کیفیت به شما مشتریان عزیز ارائه می شود.

 شماره تماس تخلیه چاه ارزان در تهران

در صورت بروز هرگونه مشکلی و گرفتگی لوله و چاه فاضلاب و نیاز به تخلیه چاه فوری می توانید با شماره موجود در سایت خدمات فنی آریا یا (09127695090-09126276485-021-44042739) شماره های تماس حاصل فرمایید. کادر فنی تخلیه چاه آریا در تمام طول هفته و حتی ایام تعطیل به صورت 24 ساعته و فوری در تمام نقاط تهران خدمات خود را به شما عزیزان ارائه می دهد.

تخلیه چاه تهران با دستگاه مکانیزه بدون کثیفی و تضمینیتخلیه چاه تهران با دستگاه مکانیزه بدون کثیفی و تضمینی 

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید