منوی سایت

لوله بازکنی

لوله بازکنی و چاه بازکنی

خدمات فنی آریا با چندین سال سابقه خدمت رسانی و تجربه در خدمات لوله بازکنی منازل و ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی، آمادگی خود را نسبت به انجام کلیه کارهای مربوط به لوله بازکنی و چاه بازکنی بصورت 24 ساعته اعلام می دارد.

با روی کار آمدن تکنولوژی، ابزارآلات و دستگاه لوله بازکنی استفاده از مواد شیمیایی و خطرناک برای محیط و انسان تقریبا به دست فراموشی سپرده شده است. از آنجا که این مواد شیمیایی بسیار خطرناک و حتی در برخی موارد کشنده هستند، متخصصان خدمات شرکت لوله بازکنی پیشنهاد می کنند از ابزارآلات مجاز لوله بازکنی استفاده شود .

انواع خدمات لوله بازکنی

 • برطرف کردن گرفتگی لوله: از آنجایی که گرفتگی لوله و خرابی سیستم لوله کشی ساختمان می تواند بیشترین صدمه را به تاسیسات ساختمانی وارد کند از اهمیت بالایی برخوردار است، گرفتگی لوله می تواند دلایل زیادی مانند رسوب چربی و پسماند غذا و از این دست رسوبات داشته باشد.
 • رفع بوی بد فاضلاب و گرفتگی توالت: بوی بد فاضلاب می تواند باعث تحمل ناپذیر شدن محیط کار و منزل شود، در صورت رخداد این مورد ابتدا یک متخصص شرکت لوله بازکنی باید بتواند دلیل انتشار بوی بد از سیستم فاضلاب را کشف کند و سپس در صدد رفع آن برآید، از دلایل ممکن می توان نقص در سیستم تهویه و یا گرفتگی سیستم فاضلاب اشاره کرد، همچنین گرفتگی توالت می تواند باعث انتشار بوی بد و میکروب و تحمل ناپذیر شدن محیط شود.
 • برطرف کردن ترکیدگی و تعویض لوله معیوب: در صورت ترکیدگی لوله و تاخیر در رفع آن خسارات وارده با ساختمان به صورت مداوم بیشتر می شود لذا محل ترکیدگی لوله در اسرع وقت باید توسط متخصص خدمات شرکت لوله بازکنی و با استفاده از روش ها و دستگاه های مورد استفاده این هدف انجام شود
 • لوله کشی آب سرد و گرم: مسلما از احتیاجات اولیه هر نوع محیط اسکن و کار دسترسی به آب است، لذا لوله کشی آب و دسترسی به آب سرد و گرم از اولویت خاصی برخوردار است، لوله کشی صحیح و بدون نشتی باید توسط متخصصان خدمات شرکت لوله بازکنی انجام شود.
 • حفر و تخلیه چاه ( فاضلاب ): مسلما هر نوع مکانی که نیاز به سیستم آبرسانی دارد به سیستم فاضلاب نیز نیاز خواهد داشت. حفر غیر اصولی و اشتباه چاه می تواند باعث هزینه های اضافی و انتشار بوی بد و حتی در صورت حفر چاه به صورت غیراستاندارد در درون ساختمان به تخریب ساختمان و خسارت های مالی و حتی جانی جبران ناپذیر منجرب شود، حتی در صورت حفر صحیح چاه و در صورت رسیدگی به موقع و تخلیه چاه ممکن است باعث ریزش چاه و انتشار بوی بد شود. تشخیص پر شدن چاه و تخلیه چاه فاضلاب باید توسط متخصص خدمات شرکت لوله بازکنی انجام شود.

روش های انجام خدمات شرکت های لوله بازکنی

 • لوله بازکنی توسط تلمبه های دستی: در این روش که اغلب برای گرفتگی های ساده تر و عمقی استفاده می شود می توان با استفاده از تلمبه های دستی گرفتگی های سینک و روشویی را برطرف کرد، در این روش باید توجه داشت که هوا به داخل تلمبه وارد نشود.
 • تراکم هوا: در صورت تراکم رسوبات و اشیاء از روش تراکم هوا استفاده می شود. در این روش با استفاده از دستگاهی که دارای مخزن هوا است، هوا وارد لوله شده و پس از انباشته شدن هوا و اندازه گیری مقدار مناسب فشار هوا عمل پمپ کردن شروع می شود و گرفتگی لوله برطرف می شود.
 • استفاده از دستگاه فنر زنی: در صورت راهگشا نبودن عمل تراکم هوا، از دستگاه فنر زنی استفاده می شود. با استفاده از این دستگاه که دارای طول و قطرهای متفاوتی است و چرخش فنر به سمت جلو و پیش بردن اشیاء و رسوبات به سمت جلو عمل لوله بازکنی یا چاه بازکنی انجام می شود.

هزینه خدمات لوله بازکنی:

هزینه خدمات لوله بازکنی با توجه به نوع خدمت و عوامل دیگر کاملا متغیر است و متخصص ارائه خدمات شرکت لوله بازکنی پس از بررسی میزان زمان لازم و تجهیزات می تواند قیمت تخمینی را اعلام کند. از جمله این معیارها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع و میزان گرفتگی لوله و چاه
 • عمق و قطر مورد نظر مشتری برای حفر چاه و نوع زمین مورد نظر برای حفر چاه
 • مدت زمان انجام کار توسط متخصص خدمات شرکت لوله بازکنی
 • نوع تکنیک و تجهیزات مورد نیاز برای انجام کار

شرکت خدمات فنی آریا با ارائه خدمات مختلف لوله بازکنی و چاه بازکنی، تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، تعمیر و رفع گرفتگی توالت فرنگی و ... در تمام مناطق شمال، جنوب، غرب و مرکز تهران در خدمات شما عزیزان می باشد.

لوله بازکنی شمال تهران لوله بازکنی شمال تهران ادامه مطلب
لوله بازکنی غرب تهران لوله بازکنی غرب تهران ادامه مطلب
لوله بازکنی شرق تهران لوله بازکنی شرق تهران ادامه مطلب
لوله بازکنی مرکز تهران لوله بازکنی مرکز تهران ادامه مطلب